вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна фільтра салону в Києві

Салонний фільтр автомобіля призначений для очищення повітря, що надходить всередину під час їзди. Його основний елемент складається з волокон синтетичного матеріалу, які для більшого ефекту просякнуті антибактеріальними речовинами, що і створює надійний бар'єр на шляху частинок пилу, піску, пилку рослин, газів.

Фахівцями автосервісу Dzigora здійснюється заміна фільтра салону в Києві на лівому березі. Для вашої зручності ми працюємо без вихідних. Вартість заміни ви можете дізнатися, ознайомившись з табличкою цін, розміщеною нижче, або ж по телефону СТО у нашого менеджера.

Ціни на заміну фільтра салону

Послуга Ціна, грн.
Заміна фільтра салону (кондиціонера) в бардачку 95
Заміна фільтра салону (кондиціонера) з дод. роботами 220

Чому варто вибрати наш автосервіс

Оригінальні деталі

Наш сервіс співпрацює з офіційними представниками і постачальниками комплектуючих деталей і обладнання, якість яких підтверджують відповідні сертифікати.


Професіоналізм

Ми з особливою ретельністю підходимо до надання високоякісного обслуговування. Кваліфікація та навички кожного працівника автосервісу дозволяють їм совісно виконувати свої обов'язки.


Рестобар

Для зручності наших відвідувачів на території комплексу обладнана спеціальна зона відпочинку. Там ви зможете відпочити і навіть поїсти, поки ваша машина знаходиться на обслуговуванні.


Часті запитання

Що впливає на знос фільтра салону?

Беручи до уваги те, що фільтр салону автомобіля має досить стандартну конструкція очисного пристрою, на його забруднення і знос можуть впливати багато факторів. Усе залежить від того середовища, в якому функціонує автомобіль, від пори року тощо. Наприклад, у весняно-літній період фільтруючий елемент забруднюється набагато швидше, оскільки починає з'являтися пилок і комахи.

Коли необхідно робити заміну фільтру салону?

Стан фільтра безпосередньо залежить від умов, у яких ви експлуатуєте своє авто. Але якщо ж взяти середній показник, то рекомендується міняти фільтр через кожні 20-25 кілометрів пробігу. Також не варто помилятися в тому, що ваш фільтр ідеально працює, якщо після року використання він зовсім не забився і виглядає абсолютно чистим. Це може бути тільки ознакою того, що він вже не може працювати як мінімум на повну силу, а як максимум, працювати зовсім.

Якщо ви спостерігаєте в салоні димчасте запотівання скла або відчуваєте, що повітря стало занадто важкий, то терміново звертайтеся на СТО за заміною фільтра. У іншому випадку це може привести до додаткових проблем із системою кондиціонування та пічкою.

Орієнтовна періодичність заміни фільтра салону - двічі на рік. Саме за такий термін фільтруючий елемент ефективно захищає водія та пасажирів, а також забезпечує координацію, роботу системи опалення та кондиціонування в межах допустимої норми.

Фото нашої СТО

Наші сертифікати

Записатися