вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна та ремонт насосу ГПК

Автосервіс Dzigora пропонує ремонт або заміну насосу гідропідсилювача керма за доступними цінами в Києві. Ми підберемо для вас необхідні автодеталі з нашого магазину, попередньо визначивши причину поломки, а потім швидко усунемо несправність. На всі роботи надаються гарантії відповідно до технічних особливостей вітчизняного авто або іномарки, на яких проводилася заміна. З будь-яких питань ви можете звернутися до нашого оператору по телефону (093) 745-00-88.

Ціни на ремонт і заміну насоса ГПК

Послуга Ціна, грн.
Заміна насосу гідропідсилювача від 750
Ремонт насосу ГПК від 1500

Чому варто вибрати наш автосервіс

Доступні ціни

Вартість усіх робіт ви можете знайти в прайсі або уточнити по телефону.


Професійний огляд авто

Кваліфікована діагностика дозволяє виявити несправності з метою їх подальшого усунення.


Швидке виконання робіт

Завдяки досвіду та кваліфікації майстрів, а також наявності необхідних запчастин на складі, обслуговування не займе багато часу.


Часті запитання про заміну насоса ГПК

Коли потрібна заміна насоса гідропідсилювача

Будь-які автодеталі неминуче схильні до зносу, тому потрібно взяти за правило періодично проходити діагностику в автосервісі. Це дозволить уникнути різних ризиків на дорозі, пов'язаних з несправністю транспортного засобу. Відповідно до рекомендацій у техпаспорті більшості моделей авто, робити заміну насоса ГПК слід через 200-250 тис. км пробігу. Однак, умови вітчизняних доріг негативно відбиваються на терміні експлуатації. Якість мастила, нерівне покриття, збільшення навантажень на авто в заторах - усе це призводить до завчасного зносу автодеталей. Відповідно, заміна може знадобитися передчасно.

У автосервіс також слід звернутися, якщо ви виявили ознаки проблем з рульовим гідропідсилювачем, наприклад:

  • кермо під час запуску провертається занадто туго;
  • стає складно повернути кермо на швидкості;
  • чути нехарактерний звук при кермовому управлінні;
  • кермо стало занадто «тугим».

Майстер нашого автосервісу зможе виявити причину несправності й ефективно усунути її.

Навіщо потрібна заміна насоса гідропідсилювача

Насос гідропідсилювача відповідає за підтримання тиску й рух рідини в вузлі. За умови його поломки з ладу виходить вся система кермового управління авто. Причому, чим раніше буде проведена заміна насоса гідропідсилювача, тим менше інших деталей може вийти з ладу. А головне - погана керованість є потенційним ризиком аварійності на дорозі. Слід розуміти, що ознаки поломки гідропідсилювача можуть свідчити про різні несправності у вузлі. Тому попередньо слід провести діагностику й огляд у автосервісі, а вже після цього усувати проблему.

Іноді наші клієнти запитують, чи можна відремонтувати насос гідропідсилювача. Тут слід підходити до питання індивідуально, враховуючи ступінь зносу деталі й характер неполадки. При цьому ремонт можна зробити на деякий час, і ніхто не гарантує, що після кількох поїздок ви не звернетеся в автосервіс знову. До того ж, ціна насоса ГПК не настільки велика, а ось його ремонт - завдання досить нелегке, тому в ряді випадків заміна обходиться дешевше, ніж відновлення вже пошкодженої деталі. Саме тому при виявленні проблеми в насосі ГПК ми рекомендуємо його заміну.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися