вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Заміна прокладки клапанної кришки

Заміна прокладки клапанної кришки

Протікання мастила на мотор свідчить про недостатню герметичність клапанної кришки, за яку відповідає прокладка. Ця деталь виготовляється з еластичної гуми, яка в процесі окислення стає твердою, тріскається, що і призводить до витікання мастила. Якщо ви виявили таку проблему, то негайно проведіть заміну прокладки клапанної кришки. Адже за вартістю вона цілком доступна, а ось у разі ігнорування проблеми відбудеться спочатку забруднення двигуна, потім його засмічення, а згодом може знадобитися ремонт мотора.

Автосервіс DZigora Complex здійснює заміну прокладки клапанної кришки в Києві на лівому березі за доступними цінами. Нижче ви можете ознайомитися з цінами на наші послуги. Щоб записатися на наше СТО, будь ласка, зателефонуйте за номером, вказаним у верхній частині сторінки або заповніть заявку внизу.

Вас також можуть зацікавити інші послуги з ремонту двигуна:

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна прокладки клапанної кришки 340

Чому варто вибрати наш автосервіс

Швидке обслуговування

Ми намагаємося виконати дрібний ремонт авто в день звернення. При цьому рекомендуємо вам попередньо записатися на техобслуговування по телефону, щоб уникнути очікувань у черзі.


Оптимальна вартість

Уточнити, якою буде ціна заміни прокладки клапанної кришки для вашої марки авто, ви можете в табличці вище. Вартість вказана з урахуванням огляду авто з подальшою заміною прокладки.


Затишний кафе-бар

Поки фахівці обслуговують ваше авто, ви маєте чудову можливість відпочити в нашому рестобарі за чашкою кави. Але обережно! Побувавши у нас одного разу, вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще раз!


Часті запитання

Навіщо міняти прокладку клапанної кришки?

Кришка клапанів закриває газорозподільний механізм. Відповідно, прокладка клапанної кришки забезпечує надійну герметизацію, необхідну в ході експлуатації авто при нагріванні моторного мастила. Оскільки прокладка виготовлена ​​з гуми, то з часом вона втрачає свою еластичність, що призводить до витікання мастила на мотор. Через це на двигуні накопичується бруд, усунути який згодом можна тільки з використанням спеціальних засобів, замовивши професійну мийку двигуна. Щоб уникнути витікання мастила, необхідно своєчасно замінити прокладку кришки клапана.

Коли потрібна заміна прокладки клапанної кришки?

Багато хто цікавиться, коли може знадобитися заміна прокладки клапанної кришки. Дати відповідь на це питання майстер зможе тільки після уточнення деяких нюансів:

  • Марка і модель авто. Оригінальні деталі мають різний термін служби. У одних виробників прокладка клапанної кришки служить 5 років, а у інших - півроку.
  • Пробіг. Досвідчені майстри рекомендують робити заміну через 40-100 тис. км пробігу.
  • Стану вузла при огляді. Якщо виявлено підтікання мастила, то прокладку краще відразу замінити.

Провести заміну також необхідно при знятті кришки головки в процесі ТО або ремонту ГРМ. Для попередження можливих неполадок зробити заміну прокладки клапанної кришки можна і при плановому обслуговуванні - раз на рік.

 

Як проводиться заміна прокладки клапанної кришки?

Деякі вважають за краще здійснювати заміну прокладки клапанної кришки самостійно. Однак тут важливо:

  • Правильно підібрати прокладку.
  • Добре зачистити поверхню. 
  • Використовувати якісний герметик.
  • Рівномірно нанести герметик.
  • Закріпити всі болти при складанні без перекосів.

Лише дотримуючись усіх цих умов можна отримати гарантовано якісний результат. Якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще звернутися в наш автосервіс. Тим більше, що в процесі заміни прокладки клапанної кришки наш майстер зможе оцінити стан мотора та інших вузлів, що дозволить своєчасно відремонтувати або замінити зношені деталі.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися