вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

 • Головна
 • /   Заміна пильовика кермової рейки

Заміна пильовика кермової рейки

Кермо почало мимовільно провертатися, з'явилися дивні стуки під час керування авто або не вдається контролювати кут повороту коліс? Усе це свідчить про несправності кермової рейки. Однак, не поспішайте приступати до ремонту безпосередньо самої рейки: для початку потрібно встановити причину поломки, що можна зробити при розборі вузла та діагностиці його деталей. У результаті може бути виявлено, що потрібна заміна пильовика кермової рейки. Провести діагностику й подальшу заміну ви можете в автосервісі DZigora Complex. У розпорядженні наших майстрів є всі необхідні інструменти та деталі для швидкої допомоги автовласникам.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна пильовика кермової рейки 250

Чому варто вибрати наш автосервіс

Досвідчені механіки

Наші фахівці добре знайомі з особливостями складання механічної, гідравлічної й автоматичної кермової рейки різних марок авто.


Доступні ціни

З розцінками на послуги нашого сервісу ви можете ознайомитися в прайс-листі, а також уточнити їх у персоналу.


Якісні запчастини

Ми підберемо для вас пильовик кермової рейки відповідно до технічних характеристик авто.


Часті запитання

Коли необхідна заміна пильовика кермової рейки

Деталі рульової рейки виходять з ладу при тривалій експлуатації авто. Цей процес неминучий, тому автовласник повинен бути до нього готовий. При цьому вартість заміни пильовика кермової рейки доступна, а ось міняти рейку повністю – не найбільш бюджетний варіант. Тому для початку слід виявити причину поломки, а вже потім приймати рішення про заміну деталей вузла. Про знос пильовика кермової рейки можуть свідчити такі ознаки:

 • на дрібних нерівностях з'являється стукіт, який зникає або зменшується при доведенні керма в крайнє положення;
 • у центральному положенні зникає посилення керма;
 • при виході з повороту кермо погано повертається в центральне положення;
 • кут повороту коліс не регулюється поворотом керма;
 • кермо провертається;
 • пильовик кермової рейки підтікає, що призводить до падіння рівня рідини в бачку.

При виявленні подібних несправностей необхідно продіагностувати кермову рейку. Зробити це ви можете в нашому автосервісі в Києві.

Навіщо потрібна заміна пильовика кермової рейки

Пильовик захищає механізм кермової рейки від попадання в вузол сторонніх часток. В умовах сучасних доріг осідання пилу неминуче. При цьому з часом в пильовику можуть з'являтися тріщини, які призводять до зниження герметичності. У ряді випадків пильовик може зміститися, що також призводить до несправностей. Тому необхідно провести діагностику вузла, щоб виявити причину проблем.

Цілком закономірно, що заміна пильовика кермової рейки стоїть на порядок нижче заміни всього механізму. Тому дуже важливо проводити діагностику вчасно.

Чому краще замінювати пильовик кермової рейки в автосервісі

Багато автовласників вважають, що заміну пильовика кермової рейки можна здійснити самостійно. Це не зовсім так, оскільки необхідно:

 • знати порядок дій, щоб не пошкодити весь вузол;
 • мати під рукою всі потрібні інструменти;
 • правильно продіагностувати вид поломки;
 • підібрати деталь, яка повністю відповідає технічним характеристикам вашого авто;
 • правильно демонтувати і зібрати вузол.

На вивчення особливостей робіт при заміні пильовика кермової рейки потрібно багато часу. При цьому самостійна заміна не дає вам гарантій, що вузол не вийде з ладу через нетривалий відрізок часу.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися