вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна радіатора двигуна

Автосервіс Dzigora здійснює заміну радіатора двигуна в Києві на будь-яких марках вітчизняних та імпортних авто. Наявність оригінальних деталей, можливість підбору недорогих неофіційних запчастин, досвід кваліфікованих майстрів, використання професійного інструменту - все це гарантує швидкий і якісний ремонт. Свій приїзд у наш автосервіс ви можете попередньо узгодити по телефону (093) 745 00 88.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна радіатора двигуна від 650

Чому варто вибрати наш автосервіс

Досвідчені майстри

Фахівці зможуть провести діагностику та виявити несправності системи охолодження двигуна: можливо, що крім самого радіатора потрібно замінити й інші елементи системи.


Доступна вартість заміни

У нас є власний магазин автозапчастин, де ви зможете за доступними цінами придбати радіатор на ваш автомобіль.


Стислі терміни робіт

Заміна радіатора в нашому автосервісі не займе багато часу - ви завжди можете записатися на обслуговування заздалегідь.


Часті запитання

Коли необхідна заміна радіатора двигуна

Зазвичай усі неполадки в роботі радіатора можна розділити на 2 групи:

  • поява течі охолоджуючої рідини в контурі радіатора внаслідок порушення герметичності;
  • засмічення серцевини й утворення нальоту на внутрішніх стінках виробу.

Зовнішніми ознаками несправностей системи охолодження автомобіля є:

  • перегрів двигуна, значне перевищення допустимої температури в тому чи іншому режимі роботи;
  • переохолодження двигуна, яке також може свідчити про збої в системі охолодження;
  • витік охолоджуючої рідини.

Витоки охолоджуючої рідини можуть бути як зовнішніми, так і внутрішніми. Перші можна визначити по появі патьоків з-під радіатора при зупинці авто, а також по специфічному запаху антифризу. Про внутрішні витоки можна дізнатися по білому диму з випускної системи на повністю прогрітому двигуні, виявлення охолоджуючої рідини в моторному мастилі (утворення характерної піни).

Серед основних причин, що призводять до виходу з ладу радіатора охолодження, можна виділити використання неякісної охолоджувальної рідини, її несвоєчасну заміну та значні зовнішні забруднення радіатора, що не дозволяють виконувати ефективне охолодження стінок і відведення тепла в навколишнє середовище.

Навіщо робити заміну радіатора двигуна

Радіатор двигуна є основним елементом охолодження двигуна, який виступає в якості теплообмінника. Нагріта рідина, що проходить по трубках, віддає тепло через стінки пристрою в навколишню систему. Оскільки від надійної теплообмінної системи безпосередньо залежить ефективність охолодження двигуна, то стає зрозуміло, що при поломці радіатора тепло вже не відводиться в належному обсязі, охолоджуюча рідина не встигає достатньо охолонути при проходженні контуру й, відповідно, двигун не охолоджується так, як це передбачено виробником.

Подальша експлуатація мотора з несправним радіатором може привести до серйозних наслідків - наприклад, до перегріву двигуна, що значно знижує ресурс паливно-поршневої системи і, нерідко, вимагає дорогого відновлення окремих елементів моторної групи.

Тому при появі неполадок в роботі системи охолодження може знадобитися заміна радіатора двигуна, вентиляторів та інших елементів.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися