вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна ременя ГПК

Сучасний автомобіль складно уявити без гідравлічного підсилювача керма (ГПК) - пристрою, покликаного полегшити керування машиною, а також підвищити безпеку експлуатації. Однією з важливих складових ГПК є приводний ремінь. Як і багато інших автозапчастини, ремінь схильний до зносу й вимагає регулярної заміни. Запропонувати цю послугу на лівому березі Києва за доступною ціною може наш автосервіс DZigora. До ваших послуг замовлення по телефону або за допомогою онлайн-форми, розташованої нижче на сторінці.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна ременя ГПК від 300

Чому варто вибрати наш автосервіс

Швидкість і оперативність

Ви можете під'їхати в зручний для вас час, і наші фахівці замінять ремінь максимально швидко.


Кваліфіковане обслуговування

Наші майстри зроблять заміну ременя ГПК якісно і на професійному рівні.


Затишний рестобар

Ви можете відпочити за чашкою кави і навіть ситно повечеряти, поки ваш автомобіль упорядковують.


Часті запитання

Для чого необхідний ремінь ГПК

У зв'язку з тим, що сучасні авто оснащуються все більш потужними двигунами, актуальним стає підвищення керованості машини з метою безпеки, з чим відмінно справляється механізм ГПК. Крім того, гідропідсилювач не тільки значно зменшує зусилля, необхідні для повороту керма, а й гасить вібрації, що виникають при русі по нерівній дорозі. Центральним елементом ГПК є насос, який, у свою чергу, приводиться в дію ременем. Несправність ременя в результаті призводить до несправності всього механізму, що сильно ускладнює керування автомобілем.

Коли потрібна заміна ременя ГПК

У результаті тривалого пробігу ремінь гідропідсилювача постійно зношується, що цілком закономірно. Згідно з рекомендаціями виробників, заміна ременя ГПК необхідна приблизно через кожні 50-60 тис. км пробігу, в залежності від умов експлуатації та навантажень на транспортний засіб. Однак несприятливі умови або відсутність належного догляду за вузлами автомобіля можуть привести до того, що знос заявить про себе значно раніше, і може знадобитися комплексний ремонт рульового управління. Це може проявлятися в наступному:

  • деренчливих звуках з боку вузла управління;
  • свист при різких поворотах керма;
  • погіршенні зчеплення і керованості автомобіля.

Усі перераховані ознаки - наслідок перетирання або навіть повного обриву ременя ГПК, утворення на ньому тріщин і відшарувань. Визначити ступінь зносу можна при знятті запчастини. Рекомендується робити це в автосервісі, оскільки при самостійній заміні є ризик пошкодити сусідні механізми та вузли.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися