вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна ременя кондиціонера

Автосервіс DZigora Complex пропонує послуги по заміні ременів кондиціонерів на автомобілях будь-яких марок і моделей. Наші досвідчені майстри зможуть у найкоротші терміни виконати заміну й підтягнути ремені кондиціонера. За необхідності можливе проведення інших ремонтних робіт: заміна ролика натягувача, заміна ременя генератора тощо. У нас є власний магазин автозапчастин, тому вам не потрібно самостійно шукати й купувати необхідні деталі.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна ременя кондиціонера від 300

Чому варто вибрати наш автосервіс

Стислі терміни робіт

Вам не потрібно залишати автомобіль у сервісі й очікувати, поки необхідні запчастини з'являться в наявності.


Доступна вартість

На ремені й роботу по їх заміні ми пропонуємо вигідні ціни - ви можете ознайомитися з нашим прайсом і переконатися в цьому самостійно.


Затишний рестобар

Поки майстри виконують ремонт, ви зможете з комфортом відпочити, випити кави або замовити гарячий обід.


Часті запитання

Коли виконується заміна ременя кондиціонера

Заміна ременя кондиціонера автомобіля необхідна в наступних випадках:

  • регламентована заміна, зазначена заводом-виробником після закінчення певного пробігу автомобіля;
  • поява тріщин, розривів на ремені;
  • відшарування гуми та інші порушення цілісності виробу, які свідчать про його знос;
  • поява характерного свисту;
  • ослаблення натягу ременя, його деформація (розтягнення).

Для деяких моделей авто заміна ременя кондиціонера заводом-виробником не регламентована, однак перевіряти його стан все одно необхідно не рідше, ніж через 60 тис. км пробігу. Ви можете дізнатися у нашого майстра, коли наступного разу буде потрібно виконати заміну. У разі появи видимих ​​дефектів виробу рекомендується відразу його замінити.

При зверненні в автосервіс майстри зможуть виконати заміну всіх сервісних ременів, якщо це необхідно. Як правило, зняття, установка й регулювання натягу сервісних ременів займає 1-1,5 години - все залежить від марки та моделі автомобіля. Ви завжди можете уточнити приблизні терміни й вартість робіт у вашому конкретному випадку, зв'язавшись із майстрами нашого автосервісу.

Як виконується заміна ременя

Заміна ременя приводу компресора кондиціонера виконується з ослабленням натяжної ролика, зняттям зношеного виробу, установкою нового й регулюванням його натягу. У окремих автомобілях відсутні натягувачі ременів - роботи виконуються без них з використанням спеціального інструменту. Незважаючи на перший погляд прості дії, необхідних для заміни виробу, на практиці автовласники стикаються з різними труднощами: неможливість зняття ременя через особливості його розташування, труднощі з натягом виробу, що призводить до ослаблення й недостатнього натягнення.

Не варто намагатися самостійно виконати заміну - краще довірити цю роботу майстрам нашого автосервісу, які в стислі терміни зможуть зняти зношений ремінь, встановити новий і виконати необхідне натягнення. У разі виявлення будь-яких несправностей приводу компресора, ролика натягувача майстра повідомлять про це клієнта й за погодженням виконають необхідні ремонтні роботи.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися