вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна кермового наконечника

З'явилися проблеми в кермовому управлінні авто? Простежуються люфти в кермовій тязі? Чуються стуки під час їзди при гальмуванні або прискоренні? Цілком ймовірно, сталася поломка кермового наконечника, що може привести до погіршення керованості авто, а як наслідок - до аварійної ситуації на дорозі. Щоб цього не сталося, необхідно вчасно виявити причину неполадки й усунути її. Як показує практика, може знадобитися заміна рульового наконечника або пильовика, на які припадають найбільші навантаження. Однак прийняти остаточне рішення щодо характеру необхідних ремонтних робіт можна тільки після розбирання вузла та діагностики цілісності його деталей. Зробити це ви можете в нашому автосервісі в Києві. Тут вам запропонують швидку діагностику рульового механізму, подальше розбирання вузла й заміну необхідних деталей.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна кермового наконечника 250

Чому варто вибрати наш автосервіс

Доступні ціни

Ми прагнемо допомогти кожному клієнту, тому в більшості випадків можемо запропонувати альтернативні за ціною варіанти запчастин.


Досвідчені майстри

Фахівці діагностують несправність, обережно розберуть вузол, а потім зберуть його після заміни рульового наконечника.


Якісні автодеталі

Ми підбираємо запчастини для заміни з урахуванням технічних особливостей марки та моделі вашого авто.


Часті запитання

Коли потрібна заміна наконечника

Кермовий наконечник забезпечує рухливість кермового механізму й контролює кут повороту коліс. На деталь припадають високі навантаження, що призводить до швидкого зносу запчастини. Виробники автомобілів і деталей не можуть вказати конкретний термін служби рульового наконечника, оскільки знос залежить від манери керування, стану доріг, частоти перемикань швидкості. Тому заміна кермового наконечника необхідна при виявленні порушення його цілісності або зносу автодеталі. Встановити це можна за характерними ознаками поломки, а також після діагностики вузла машини.

Звернутися в автосервіс потрібно, якщо ви помітили такі ознаки:

  • люфт у кермовій тязі;
  • стук при гальмуванні або їзді на нерівному покритті;
  • віддача в педаль газу.

Навіщо необхідна заміна наконечника

Кермовий наконечник схильний до періодичного зносу, оскільки на нього припадає постійне навантаження. Деталь ця коштує недорого, тому замінити її набагато дешевше, ніж весь рульовий механізм. Досить підібрати автозапчастину, яка повністю відповідає технічним характеристикам раніше встановленої, і можна повністю відновити працездатність кермового вузла. При цьому важливо встановити, яка саме деталь зносилася. Адже при схожих несправностях може знадобитися, наприклад, заміна пильовика кермового наконечника. Якщо порівняти ціни на наконечник і весь кермовий механізм, то стане очевидним, що краще робити дрібний ремонт. І робити це потрібно своєчасно, щоб уникнути серйозної поломки.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися