вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна термостата

Автосервіс DZigora Complex пропонує виконати заміну елементів системи охолодження і термостатів у стислі терміни. Досвідчені майстри, наявність необхідних інструментів і обладнання, тільки якісні запчастини та гарантія на роботи - ось далеко не повний перелік наших переваг.

Ціна на послугу заміни термостата залежить від його типу, а також характер неполадок системи охолодження двигуна. Якщо несправності викликані тільки поломкою термостата, то ознайомитися з вартістю робіт ви можете в нашому прайсі.

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна термостата від 350

Чому варто вибрати наш автосервіс

Доступна вартість робіт

Ціна на заміну залежить від автомобіля, типу встановленого термостата (з електропідігрівом або без нього) та інших факторів. Дізнатися докладніше, скільки коштує заміна термостата в вашому випадку ви можете безпосередньо у наших майстрів після діагностики.


Тільки якісні запчастини

При покупці термостатів і ремкомплектів на ринках можна зіткнутися із бракованими запчастинами. Ми ж купуємо деталі у перевірених постачальників, які гарантують якість продукції.


Комплексна діагностика системи охолодження

Наші майстри перевірять стан системи охолодження двигуна в цілому. Якщо будуть виявлені дефекти або неполадки в роботі, які в подальшому можуть призвести до поломок, то ми повідомимо про це клієнта.


Часті запитання

Навіщо необхідна заміна термостата

Термостат є автоматичним клапаном, який перекриває доступ охолоджуючої рідини через радіатор до того часу, поки двигун автомобіля не прогріється до робочої температури. При підвищенні температури клапан спрацьовує, і рідина надходить у радіатор охолодження.

Якщо ж клапан несправний, і, наприклад, охолоджуюча рідина надходить у радіатор постійно, то мотор не може прогрітися до встановленої робочої температури. У результаті двигун прогрівається дуже довго, навіть у теплу пору року, або ж перегрівається. Порушення температурного режиму призводить до різних негативних наслідків, зокрема й до швидкого зносу окремих елементів моторної групи і двигуна.

Коли потрібна заміна термостата

Про необхідність замінити термостат можуть свідчити такі ознаки:

  • повільний прогрів автомобіля в холодну пору року;
  • гірше працює пічка автомобіля;
  • збільшена витрата палива.

Визначити самостійно несправності термостата можна й за іншими ознаками - безпосередньо за температурою, до якої прогрівається двигун. Тільки робиться це не через зняття показань стрілки з приладової панелі, а за допомогою самодіагностики бортового комп'ютера, якщо він є. Однак необхідно враховувати, що на робочу температуру двигуна впливають різні параметри (режим роботи, обороти вентилятора, температура повітря), тому краще, якщо діагностику і виявлення неполадок у роботі термостата виконають досвідчені майстри автосервісу. Вони зможуть точно визначити характер несправностей і причини їх виникнення.

Ймовірно, що поломки можуть бути викликані не тільки несправним термостатом, а й проблемами з вентилятором або помпою, пошкодженими патрубками або дефектами радіатора. Після візуальної діагностики всіх елементів системи охолодження двигуна проводиться заміна термостата і / або інших деталей, якщо будуть виявлені несправності і дефекти. Після проведення всіх робіт майстра нашого автосервісу запустять двигун, перевірять на відсутність протікання. Тестування виконується до спрацьовування термостата і включення вентилятора. На охолодженому двигуні також буде перевірено рівень масла й охолоджуючої рідини.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися