вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Заправка автокондиціонерів у Києві

Заправка автокондиціонерів у Києві

Система кондиціонування – це важлива складова всіх сучасних автомобілів, яка забезпечує підтримання оптимального мікроклімату в салоні не лише шляхом охолодження, але й завдяки очищенню повітря від надлишку вологи, пилу і неприємних запахів. Будучи, по суті, аналогом систем охолодження домашніх кондиціонерів і холодильників (із головною відмінністю – робота не від електромережі, а з використанням потужності двигуна), автомобільний кондиціонер експлуатується за умов постійних перепадів температур і під впливом сильної вібрації. Ось чому цей пристрій вимагає регулярного і ретельного технічного обслуговування.

Автосервіс «Дзігора Комплекс» здійснює діагностику і заправку автокондиціонерів за доступними цінами в Києві на лівому березі. Наші фахівці дотримуються суворих технічних рекомендацій та високих стандартів якості у виконанні обслуговування, працюють з урахуванням особливостей автомобіля і увагою до кожного клієнта.

Заправка кондиціонера автомобіля Процес заправки кондиціонера фахівцем Заправочна станція Texa Konfort 760R

 

Ціни на заправку кондиціонера авто

Послуга Ціна, грн.
Заправка кондиціонера від 450

Чому варто вибрати наш автосервіс

Новітнє обладнання

Ми використовуємо сучасну автоматичну машину для заправки із вбудованою базою автомобілів.


Оперативність

Уся процедура заправки триває не більше 1 години.


Затишние кафе поруч

Для гостей комплексу завжди доступне місце, де можна відпочити, очікуючи виконання робіт, та навіть подивитися спортивні матчі.


Часті запитання

Як ми робимо заправку кондиціонера

Заправка автокондиціонера в нашому автосервісі здійснюється із використанням установки TEXA KONFORT 760R. Сама процедура проходить у кілька етапів:

  • установка підключається до заправних портів автомобіля, після чого починається відкачка холодоагенту і мастила з системи кондиціонування. Відкачаний холодоагент зважується та проходить процедуру очищення;
  • далі проводиться вакуумування системи – це необхідно для того, щоб переконатися, чи є вона герметичною. Якщо все гаразд, то починається процес заправки;
  • у систему кондиціонування заправляються холодоагент, компресорне мастило і флуоресцентна фарба. Остання потрібна для того, щоб у подальшому при появі витоку можна було легко виявити місце розгерметизації, посвітивши ультрафіолетовим ліхтарем. У якості холодоагенту використовується фреон R134 – фторвмісна сполука, безпечна для озонового шару Землі. Вага холодоагенту може скласти від 0,45 до 1,5 кг, залежно від автомобіля. Кількість компресорного мастила, що вноситься – близько 10-20 г, флуоресцентної фарби – 5 г.

Коли потрібно робити заправку кондиціонера

Вплив агресивних технічних рідин під час роботи двигуна, температурних коливань, вібрації – усе це постійно впливає на автомобільний кондиціонер, особливо на нарізні з’єднання у його охолоджувальній системі. З часом міняються також властивості ущільнювача, тому природне випаровування холодоагенту відбувається завжди. Чітко встановлених термінів обслуговування кондиціонера не існує, проте фахівці радять проводити заправку регулярно, навіть якщо немає видимих несправностей: для нових автомобілів – раз на 2-3 роки; якщо ж вашому авто більше 6 років – то щорічно. Найбільш поширені причини несправностей кондиціонера, які призводять до витоку фреону – це пошкодження ущільнювачів, корозія конденсора та трубопроводів, поява тріщин у гумових деталях. Звичайно, якщо ви помітили витікання фреону, слід одразу звернутися до автосервісу: кондиціонеру може знадобитися не лише заправка, але і кваліфікований ремонт. Наші фахівці продіагностують пошкодження і визначать вартість заміни необхідних деталей.

Як відбувається заправка: фото

Наші сертифікати

Записатися на заправку кондиціонера