вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Нанесення засобу "Антидощ"

Скло автомобіля часто піддається впливу навколишнього середовища. Дощ чи сніг можуть створити багато труднощів безпосередньо під час руху автомобіля. Постійне використання двірників з метою очищення лобового скла не завжди дає потрібний ефект.

Автосервіс DZigora проводить процедуру нанесення засобу «Антидощ» у Києві на лівому березі. Вартість даної послуги ви можете дізнатися, ознайомившись з прайс-листом, розміщеним нижче на сторінці, або ж звернувшись до нашого менеджера по телефону.

Вас також можуть зацікавити наші інші послуги:

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Усе скло легкових авто від 400
Позашляховиків, а/м представ. класу, мікроавтобусів, мінівенів від 450
Окремо лобового або заднього скла, або пари бічних стекол від 300

Чому варто вибрати наш автосервіс

Якісна автохімія

У нашому комплексі використовуються оригінальні захисні засоби «Антидощ» європейського виробництва.


Кваліфікований персонал

Фахівці автосервісу Dzigora мають багаторічний досвід у косметичному обслуговуванні автомобілів, полірування й відновлення лакофарбового покриття кузова, поверхні фар і стекол.


Затишний рестобар

У автосервісі облаштована зручна для відвідувачів зона відпочинку, що дозволяє повноцінно пообідати або випити чашку ароматної кави, не виходячи за межі території нашого автосервісу.


Часті запитання

У чому полягає процедура нанесення засобу проти дощу

Перед початком всієї процедури найкраще зробити мийку всього автомобіля. Після цього скло протирають зовні спеціальним миючим складом, який за своєю консистенцією нагадує глину. Коли скло авто очищене, фахівець приступає до нанесення засобу «Антидощ». Губка, що йде з ним у комплекті, просочується даною рідиною, і потім нею протирається скло. У результаті його нанесення з'являються смуги. Вони створюють видимість того, що скло трохи запітніло. Через деякий час (приблизно 20-30 хвилин), після повного висихання рідини, вона ретельно стирається з поверхні скла до повного її зникнення. Дану процедуру краще проводити в автосервісі, оскільки неповне володіння технікою нанесення засобу проти вологи може не дати того результату, на який ви спочатку розраховували.

Основні переваги обробки скла засобом «Антидощ»

Основною перевагою нанесення даного засобу є те, що при збільшенні швидкості машини, коли йде дощ або сніг, краплі і сніжинки не затримуються на склі - вся волога відштовхується, «перетікає» на дах і бічні частини вашого автомобіля. Також, якщо машина не перебуває в русі, а на вулиці спостерігаються опади, то в такому випадку одного помаху двірників буде досить для повного очищення лобового скла від крапель дощу. Якщо ж ми говоримо про зимовий період, то перед тим, як очистити скло, потрібно прогріти машину. Тільки після цього на поверхні його з'являється конденсат, який пізніше стирається двірниками. У разі нанесення речовини "Антидощ" скло зовсім не буде замерзати. Це заощадить час, дозволить користуватися вашим авто вже через кілька хвилин. У разі проведення попереднього чищення всього автомобіля, і стекол зокрема, ефект буде помітнішим і ще сильнішим. Засіб утворює додатковий шар захисту, покращує при цьому й пропускні характеристики самого скла. Дане покриття дає потрібний ефект менш ніж через годину, але зберігає його протягом декількох місяців.

Наші сертифікати

Записатися