вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО BMW у Києві

СТО DZigora Complex - це якісне обслуговування повного циклу для автомобілів різних марок і класів. Ремонт BMW, проведений у нашому автосервісі, стане вигідним вкладенням коштів при істотній економії вашого часу. Інноваційне обладнання, якісна інструментальна база, оригінальні запчастини, професійний колектив - усе це робить DZigora Complex одним із найпопулярніших СТО на лівому березі Києва.

Ремонт ключових робочих вузлів авто, заміна фільтрів, сервісних ременів і мастила, відновлення автомобільної електрики - це лише мала частина пропонованих у сервісі послуг. Крім цього, наша компанія пропонує якісний шиномонтаж і мийку авто. Щоб записатися на обслуговування автомобіля BMW або іншої марки заздалегідь, зателефонуйте за номерами, вказаними у верхній частині сторінки, або натисніть на кнопку нижче, щоб залишити заявку онлайн.

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сертифіковані комплектуючі

За необхідності ми готові надати оригінальні запчастини для вашого BMW. Також застосовуємо якісні аналоги, які відрізняються більш доступною ціною.

Якість і клієнтоорієнтованість

Наші досвідчені та кваліфіковані фахівці проведуть ТО автомобіля за всіма стандартами німецького виробника на якісному європейському обладнанні.

Прозорість обслуговування

З нами ви завжди знаєте, за що платите, оскільки перелік і вартість робіт обмовляється відразу ж після проведення діагностики.

Часті запитання

Що робити, якщо машина не завелася?

Найбільш правильним рішенням буде зателефонувати нашим менеджерам за номерами, вказаними на сайті. Вони підкажуть, як правильно вчинити. Звичайно ж, знадобиться проведення діагностики вашого авто. У разі, якщо дістатися до нашого сервісу «своїм ходом» не вийде, ми зможемо допомогти з викликом евакуатора.

Як часто потрібно міняти мастило в двигуні?

Згідно з технічним регламентом, заміну моторного мастила потрібно проводити один раз у 10 000 км пробігу. Але у всіх сучасних автомобілів BMW на приладовій панелі є спеціальний індикатор, який попередить про знижений рівень масла в двигуні. Можливо, заміна буде потрібна раніше.

Від чого залежить вартість ремонту?

У першу чергу - від складності здійснюваних робіт, кількості витраченого часу майстром, а також ціни використаних запчастин. Зв'язавшись із нашим менеджером, ви зможете отримати більш детальну інформацію.

Наші сертифікати

Записатися