вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Заміна мастила в коробці передач

Заміна мастила в коробці передач

У складі механічної коробки передач (МКПП) масло служить в якості змащувального матеріалу. Основні завдання трансмісійної рідини - змащення тертьових деталей, захист від зносу та видалення абразивних речовин із поверхонь, схильних до тертя. Згодом мастило в МКПП втрачає необхідні властивості, через що періодично необхідна його заміна. Надати цю послугу в Києві за доступною ціною вам завжди зможуть в автосервісі Dzigora. Ми знаходимося на Лівому березі і працюємо без вихідних. До послуг клієнтів - попередній запис за телефоном або за допомогою форми внизу цієї сторінки.

Ціни на заміну мастила в коробці

Послуга Ціна, грн.
Заміна масла в механічній коробці передач від 300

Чому варто вибрати наш автосервіс

Швидкий сервіс

Досвідчені фахівці замінять масло в коробці передач вашого автомобіля всього за 30 хвилин.


Оригінальна сертифікована продукція

У нас у продажу є масла для МКПП, які схвалені виробниками авто і мають сертифікати якості.


Комфортабельний рестобар

Поки майстри виконують роботи по заміні мастила, ви зможете відпочити, випити кави або перекусити.


Часті запитання про заміну мастила в МКПП

Навіщо необхідна заміна мастила в МКПП

У процесі експлуатації авто властивості присадок трансмісійного масла з часом втрачаються, і рідина не забезпечує належний захист поверхонь і деталей, що труться. Якщо своєчасно не виконати заміну рідини, то можливе спінювання масла і, як наслідок, заклинювання головної передачі. Подальша їзда без зміни трансмісійної рідини призводить до характерного звуку шестерень, а потім - до їх поступового руйнування. Через це можливе заклинювання коробки передач, що в результаті може закінчитися дорогим ремонтом. Тому рекомендується повна заміна мастила в механічній коробці передач у встановлені терміни. Варто врахувати, що може знадобитися також заміна фільтра масла, про що вас проінформують наші фахівці в разі потреби.

Коли необхідна заміна масла в МКПП

Замінювати мастило в механічних коробках потрібно:

  • кожні 50-60 тис. км пробігу за умов нормальної експлуатації автомобіля, кожні 30-40 тис. км - при інтенсивній їзді;
  • після заміни масла в редукторі для видалення бруду та стружок;
  • якщо мастило було підібране неправильно – якщо показник в'язкості масла не відповідає необхідному для даної МКПП.

Звертаємо увагу, що частота заміни трансмісійного масла безпосередньо залежить від марки і моделі автомобіля, виробника коробки передач і якості самого мастила. Однак, будь-яка трансмісійна рідина все одно має певний ресурс, по закінченню якого необхідна заміна масла в коробці. Наприклад, якщо в трансмісію спочатку залито якісне синтетичне масло, то виконати першу заміну буде потрібно приблизно після 150 тис. км пробігу. При зверненні в наш автосервіс майстри перевірять рівень рідини в коробці передач і повідомлять, чи потрібно її замінити. До ваших послуг також заміна масла в АКПП, якщо така встановлена ​​на вашому авто.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися