вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна прокладки ГБЦ

Багато автомобілістів не приділяють прокладкам двигуна належної уваги: ​​здавалося б, ці деталі настільки малі й незначні. Однак, таке враження оманливе: прокладки є дуже важливим елементом двигуна, і їх вихід з ладу може привести до різних неполадок, навіть до повної неможливості роботи. Одна з таких деталей - прокладка головки блоку циліндрів (ГБЦ), що вимагає регулярної заміни. Допомогти з цим вам зможуть майстри автосервісу Dzigora на лівому березі Києва. Ми працюємо за зручним графіком, а також надаємо можливість запису на обслуговування онлайн або по телефону. Ви завжди можете уточнити, скільки коштує заміна прокладки ГБЦ для вашого автомобіля, ознайомившись із прайс-листом або зателефонувавши за вказаним номером.

Вас також можуть зацікавити інші послуги із заміни деталей двигуна:

Ціни на заміну прокладки ГБЦ

Послуга Ціна, грн.
Заміна прокладки ГБЦ від 1600

Чому варто вибрати наш автосервіс

Оригінальні запчастини

Наш магазин пропонує сертифіковані прокладки ГБЦ, схвалені виробниками автомобілів.


Професійний сервіс

Досвідчені майстри виконають установку прокладки якісно, надійно й оперативно, а також за доступною ціною.


Затишний рестобар

Скоротати час, поки фахівці працюють з вашим авто, ви зможете за чашкою кави або переглядом спортивних трансляцій.


Часті запитання про прокладку ГБЦ

Яку роль виконує прокладка ГБЦ?

Прокладка ГБЦ кріпиться в двигуні між циліндрами й головкою блоку. Головне її призначення, разом з іншими ущільнювачами (прокладки клапанів, сальники) - герметизація механізму, запобігання витоку технічних рідин, циркулюючих всередині нього, а також опір високому тиску й температурі. Прокладка являє собою монолітний каркас із отворами для циліндрів і проходу охолоджуючих рідин, виготовлений або з м'яких матеріалів (азбест, синтетичне волокно), або з листа металу (мідь, сталь).

Що впливає на знос прокладки головки?

Будучи розташованою на стику трьох важливих систем двигуна (охолодження, газорозподілу і мастила), прокладка ГБЦ щодня піддається високим навантаженням у процесі роботи мотора. Металеві прокладки менш схильні до зносу, ніж неметалеві, проте рано чи пізно все одно можуть вийти з ладу. Найчастіше причиною цього стає банальний перегрів двигуна, від якого ніхто не застрахований. Своєчасно дізнатися про знос допоможе регулярна перевірка на предмет витоку мастила.

Коли потрібна заміна прокладки ГБЦ?

Заміна прокладки головки двигуна необхідна в наступних випадках:

  • заміна ГБЦ. При кожній заміні головки блоку циліндрів змінюють і її прокладку. Причина цього проста - прокладка приймає необхідну форму під час затягування і вже не зможе повторно стати на місце так само добре, яким би якісним не був матеріал;
  • протікання мастила. Поява протікання в місці з'єднання ГБЦ з блоком циліндрів свідчить про те, що треба міняти прокладку.

Пам'ятайте, що деформація прокладки ГБЦ може привести до серйозних наслідків, включаючи викривлення головки через недостатнє надходження мастила й перегріву деталей двигуна внутрішнього згоряння, що труться. У результаті може знадобитися капітальний ремонт двигуна. Тому не слід затягувати зі зверненням у автосервіс: вартість заміни прокладки ГЦ невелика, і встановити її набагато простіше, ніж полагодити більш складні деталі мотора. 

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися