вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Ремонт і заміна гальмівного супорта в Києві

Ремонт і заміна гальмівного супорта в Києві

Від справної роботи гальмівної системи автомобіля багато в чому залежить безпека водія і пасажирів при кожній поїздці. Правильна робота дискових гальм, у свою чергу, визначається станом їх деталей, в число яких входить гальмівний супорт. Цей агрегат буває рухомим або нерухомим: у першому випадку він складається з корпусу зі скобою і направляючої, а також поршнів; у другому випадку скоба відсутня.

Незалежно від типу, гальмівні супорти необхідно регулярно перевіряти. Чим раніше ви виявите неполадку цього вузла, тим простіше і, швидше за все, дешевше буде її усунення. Автосервіс DZigora Complex на Лівому березі Києва пропонує свої послуги з профілактики, ремонту та заміни гальмівних супортів. У нас працюють досвідчені фахівці, які підкажуть оптимальне рішення у вашій ситуації, усунуть неполадки якісно та надійно. Також пропонуємо записатися на зручний час заздалегідь: для цього заповнюйте форму внизу сторінки або телефонуйте за вказаною вгорі номером телефону.

Також пропонуємо ознайомитися з іншими нашими послугами з ремонту гальмівної системи:

Ціни на ремонт і заміну супортів

Послуга Ціна, грн.
Заміна гальмівного супорта 350
Заміна ремкомплекта гальмівного супорта від 350
Профілактика направляючих гальмівного супорта від 100
Розроблення гальмівного супорта від 150

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сучасне обладнання

Апаратура імпортного виробництва дозволяє швидко й ефективно провести діагностику, ремонт, а також перевірку вузла після виконання робіт.


Якісне запчастини

Вам не потрібно шукати необхідні для заміни деталі - запчастини на більшість популярних марок авто можна купити або замовити прямо у нас.


Комфортабельне кафе

Якщо вам потрібно почекати, поки майстри закінчать роботу з вашим авто, то загляньте в кафе, розташоване поруч: у меню не тільки різні напої, а й повноцінні обіди.


Часті запитання про ремонт супортів

Коли необхідно робити ремонт гальмівних супортів

Огляд і профілактику супортів рекомендується робити при кожному техобслуговуванні авто. При цьому перевіряється працездатність основних деталей вузла, він змащується і очищається від бруду.

Зрозуміти, що вам необхідний саме ремонт супортів, можна за такими ознаками:

  • збільшився гальмівний шлях, авто погано відгукується на педаль гальма - причиною може бути знос клапанів, скоби або поршнів;
  • під час руху чути скрип або свист - можливо, сталася корозія поршнів або напрямних.

Як виконується реставрація супорта

Процес ремонту як передніх, так і задніх супортів зазвичай складається з наступних етапів:

  • демонтаж вузла з автомобіля;
  • розбирання вузла, його очищення і перевірка справності всіх деталей (поршнів, направляючих, ущільнювачів, пиляків тощо);
  • заміна пошкоджених елементів;
  • мастило поршнів і напрямних, складання вузла в зворотному порядку;
  • установка агрегату на автомобіль;
  • перевірка працездатності гальмівної системи (за необхідності - з комп'ютерною діагностикою).

У яких випадках необхідна заміна супорта

Ухвалення рішення про заміну гальмівних супортів часто залежить не тільки від серйозності неполадок, але й від марки авто. Наприклад, на деяких поширених у нашій країні моделях таких марок, як KIA і Hyundai, вартість нового гальмівного супорта близька до вартості ремонту старого. Тому при досить істотних поломках простіше буде замінити вузол.

На автомобілях таких марок, як BMW або Ford, новий супорт коштує досить дорого. Тому найчастіше, якщо ремонт можливий, для цих авто зробити його буде дешевше, ніж повністю замінити вузол.

Фото нашого автосервісу

Наші сертифікати

Записатися