вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

  • Головна
  • /   Заміна гальмівних дисків у Києві

Заміна гальмівних дисків у Києві

Диски - одна з найбільш уразливих частин гальмівної системи автомобіля. Якщо у вас з часом стали виникати труднощі з гальмуванням, відчуття вібрації ходової, яка віддає в педаль гальма, зниження керованості транспортного засобу, то необхідно негайно провести діагностику гальмівної системи. Швидше за все, перераховані вище проблеми вказують на необхідність заміни гальмівних дисків і колодок. А в цьому вам допоможе наш автосервіс Dzigora Complex, який знаходиться на лівому березі Києва. Ми зробимо детальний огляд з подальшим ремонтом вашого автомобіля за доступною ціною. Якщо ступінь стирання ще не критична, то можна обійтися такою процедурою, як проточка дисків. Вона на деякий час збільшить термін їх експлуатації шляхом вирівнювання та шліфування утворених потертостей.

Наша СТО також пропонує інші послуги з ремонту гальмівної системи:

Ціни на заміну гальмівних дисків

Послуга Ціна, грн.
Заміна гальмівних дисків від 450

Чому варто вибрати наш автосервіс

Нове обладнання

Професіоналізм

Ми дуже уважно ставимося до того, які майстри у нас працюють. Наш персонал складається з профільних фахівців вищого класу.


Зона відпочинку

Ми намагаємося створити максимальні зручності для клієнтів, тому на території нашого сервісу відкритий затишний рестобар, у якому ви зможете випити чашку кави або ж повноцінно пообідати, поки ви очікуєте закінчення обслуговування свого автомобіля.


Часті запитання

Які основні причини зносу гальмівних дисків

  • Використовуються дешеві гальмівні колодки низької якості;
  • Після зносу колодок своєчасно не була проведена їх заміна. Це призвело до тертя металевих поверхонь колодки та диска, в результаті чого поверхня останнього тоншає;
  • Нестабільність напрямних супорта, що призводить до того, що колодки не розтискаються після гальмування;
  • Розшарування гальмівного шланга;
  • Недостатньо затиснута маточина.

Коли потрібна заміна гальмівних дисків або колодок

Гальмівні колодки та диски є частинами однієї гальмівної системи. Оскільки ці її два елементи постійно взаємодіють між собою, то з часом вони стираються і зношуються. Термін їх експлуатації залежить від кількох речей, а саме:

  • Манери керування - якщо постійно випробовувати свій автомобіль надмірно швидкою їздою або ризикованими маневрами, то гальмівна система не прослужить вам довго.
  • Стану доріг - один з основних факторів впливу в Києві та країні. Бездоріжжя, вибоїни і западини постійно випробовують машину й ходову частину на міцність, а бруд і пил швидко забиваються в гальмівний вузол, що також може привести до передчасного зносу всієї системи.
  • Загальної потужності двигуна - відповідно до неї повинна бути встановлена й гальмівна система належної якості.

Важко вирахувати, скільки буде складати приблизний кілометраж пробігу, після якого буде потрібно встановити нові диски або колодки. Якщо говорити про переднє гальмо, то це приблизно від 10 тисяч кілометрів, якщо ж про заднє - від 30 тисяч. З огляду на ці нюанси, потрібно регулярно проводити моніторинг і діагностику їх стану, адже виявити несправність на ранніх етапах набагато простіше. Тому не ігноруйте ці зразкові діапазони пробігу. У іншому випадку, виправлення поломки буде коштувати набагато дорожче.

Які основні ознаки несправності гальмівних дисків або колодок

Найпростіший і найнадійніший спосіб - виявити поломку чисто візуально, тобто за допомогою періодичного технічного огляду всього транспортного засобу. Якщо ж у вас немає можливості відвідати автосервіс, то ознаками поломки можуть стати сторонні свистячі звуки, проблеми при гальмуванні машини, незрозумілі вібрації, западання педалі гальма. Так само ви можете простежити споживання гальмівної рідини. Збільшення кількості її витрати також свідчить про несправність. Якщо хоча б одну з цих ознак ви помітили за своїм авто, то як можна швидше зверніться на СТО, адже відкладаючи вже необхідний ремонт машини, велика ймовірність того, що він обійдеться вам дорожче, ніж ви думали.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися