вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна подушок двигуна

Заміна подушки двигуна в Києві може бути виконана на СТО з естакадою, відповідними домкратами, інструментами та грамотними майстрами. Тільки досвідчений майстер може правильно посадити і закріпити двигун на новій подушці так, щоб вона коректно відпрацьовувала вібраційні навантаження.

Автомобіль повинен працювати м'яко й плавно. Відсутність вібрації, тертя і скреготу - це не тільки питання комфортного водіння. Перш за все, тиха й точна робота механізмів відповідає за збереження цілісності несучих деталей і системи двигуна. Саме тому таке сильне джерело вібрацій як мотор у будь-якій машині закріплений не жорстко, а знаходиться на гумових подушках, які пом'якшують поштовхи та вібрації під час його роботи й узагалі при їзді по дорогах з неякісним покриттям.

Проте, гумові опори з часом втрачають свої властивості. Мороз, бруд і мастило прискорюють процес старіння гуми, через що опори цілком можуть прийти в непридатність через 50-100 тисяч кілометрів пробігу. Звісно, це цифра сильно різниться для різних моделей автомобілів, і, тим більше, залежить від стилю їзди, від якості доріг і безлічі інших чинників.

Найчастіше в подушках двигуна спостерігаються такі дефекти:

 • гума відклеїлась від металевої підошви кронштейна;
 • гумова частина подушки порвалася.

Найбільш явно несправність подушок виявляється, коли автомобіль набуває властивість вібрувати під час розгону, гальмування двигуном і на поворотах. Також вібрація може супроводжуватися чітко чутним металевим скреготом.

Варто пам'ятати про те, що їзда із зірваною подушкою в принципі можлива, але значно зношує ходову частину й кузов у цілому. Якщо ви виявили в своєму автомобілі ознаки несправності подушки, наполегливо рекомендуємо вам їздити, не перевищуючи швидкість 60км / год, і як можна швидше провести огляд двигун на естакаді або ямі. Це на деякий час вбереже вас від більш серйозних поломок двигуна, коробки передач (КПП) і ходової автомобіля в цілому. При виявленні несправностей авто краще не експлуатувати, а відразу приступити до ремонту.

Врахуйте, що часто вага двигуна щільно стискає лінію пориву подушки, тому недосвідчений механік легко може не помітити її. А провести якісну діагностику підвіски і ремонт двигуна сучасних іномарок і зовсім може тільки професійний фахівець автосервісу. На це він витратить набагато менше часу, і не помилиться з проблемою.

СТО Дзігора швидко та якісно робить заміну подушок двигуна в Києві на лівому березі. Вартість цієї процедури ви можете дізнатися в нашому прайс-листі нижче. Також ціни на ТО автомобіля можна дізнатися у нашого менеджера за телефонами, вказаними у верхній частині сторінки.

Вас також можуть зацікавити послуги з ремонту ходової на нашій СТО:

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна подушки двигуна нижньої 500
Заміна подушки двигуна верхньої 500

Чому варто вибрати наш автосервіс

Оригінальні запчастини

Ми використовуємо тільки оригінальні деталі в ремонті, а також італійське обслуговуюче обладнання.


Професійний підхід

Діагностика та контроль якості виконуються досвідченим майстром.


Рестобар

У вас є можливість випити чашечку кави або перекусити в нашому затишному рестобарі, поки ваше авто не буде готове.


Часті запитання

Що впливає на знос подушок?

Подушки двигуна виготовляються з гуми, тільки кріплення до кузова виконано з металу. Основна ж навантаження припадає саме на полімерну частина виробу. Існує безліч факторів, що призводять до поступового погіршення фізичних характеристик цієї деталі:

 • агресивний стиль водіння;
 • їзда по дорогам поганої якості;
 • температурні перепади - як зимові морози, так і літня спека;
 • потрапляння на поверхню деталей агресивних реагентів з поверхні дороги (наприклад, мастило або сіль, якою взимку посипають дороги);
 • інтенсивна експлуатація автомобіля (механічна втома матеріалу);
 • природне старіння від часу.

Коли необхідно робити заміну подушок?

Існує ряд ознак, які частіше за все означають, що подушка двигуна лопнула або отримала інші пошкодження:

 • при різкому натисканні на акселерометр спостерігається вібрація, відчутна в салоні;
 • при різких змінах швидкості руху, а також при гальмуванні двигуном, чути явний скрегіт, скрип, постукування з боку моторного відсіку;
 • на поворотах чути шум (зазвичай спочатку проявляється при поворотах тільки з одного боку, пізніше - при поворотах в обидві сторони).
 • Наявність вібрації та шуму є явною ознакою того, що подушка двигуна пошкоджена. Двигун може бути закріплений на 4-5 опорах - передній, задній, правій, лівій, іноді може бути передня верхня і передня нижня. Пошкодження однієї опори дозволяє деякий час користуватися автомобілем, але дуже скоро приводить до зносу і виходу з ладу всіх інших подушок. Тому зволікати з їх заміною не варто, адже вартість капітального ремонту дорожча.

Як відбувається заміна подушок двигуна

Для більшості подушок двигуна їх система кріплення приблизно одна й та ж. Роботи виконуються на ямі або за допомогою підйомника. Алгоритм дій при заміні різних подушок може дещо відрізнятися, але загальний принцип залишається незмінним. Розглянемо поетапно, як виконується заміна передньої подушки двигуна:

 1. Мотор піднімається на домкраті або ланцюгах - якщо таке пристосування є в наявності. При заміні, наприклад, правої подушки - потрібно підперти, відповідно, праву сторону двигуна. Піднімається він до того стану, коли опора двигуна стане не напружена.
 2. Відкручуються болти кріплення кронштейна до лонжерону.
 3. Знімається кронштейн.
 4. Відкручується кріпильна гайка.
 5. Несправна подушка замінюється новою.
 6. Збірка в зворотному порядку.

У різних моделях монтажу-демонтажу можуть заважати різні обмежувачі, додаткові кріплення, деталі інших вузлів. Наприклад, заміна задньої подушки двигуна передбачає необхідність її від'єднання від коробки передач (кріплення також виконане на болтах). При складанні рекомендується садити болти на спеціальний клей для різьблення. Це поліпшить їх фіксацію на своїх посадкових місцях в умовах сильної тряски підвіски при русі по дорогах поганої якості. Відповідно, при відкручуванні болтів буває, що вони «прикипіли» - в таких випадках допомагає широко відома WD-40. Щоб зробити діагностику або поміняти подушки двигуна на СТО Дзігора, вам потрібно просто зателефонувати нам (телефони див. вище) або залишити замовлення на сайті. Менеджер розповість вам про все, що необхідно знати при здійсненні такої процедури. Якщо ви не впевнені в тому, чи пошкоджена подушка двигуна - зателефонуйте нам і розкажіть, як виявляється несправність, повідомте модель вашої машини. Ми безкоштовно проконсультуємо вас по всіх супутніх питаннях по телефону. Звертайтеся!

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися