вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна сайлентблоків

Сайлентблок - це спеціальний шарнір, який складається з двох металевих елементів, розділених поліуретановою вставкою. Основна функція цього елемента підвіски - гасіння вібрації та зменшення шуму при русі по нерівних дорогах. Заміні сайлентблоків часто не приділяють багато уваги, проте, знос цих деталей може привести до більш серйозних несправностей.

Автосервіс DZigora Complex пропонує послуги заміни сайлентблоків на Лівому березі Києва. Наші майстри мають багатий досвід ремонту різних марок авто та знайомі з особливостями їх підвіски, тому перевірять стан деталей і виконають заміну швидко й кваліфіковано. Записатися на обслуговування до нас можна по телефону або за допомогою онлайн-форми, яка знаходиться внизу цієї сторінки: менеджери підберуть зручне для вас час.

Зверніть увагу також на інші наші послуги по ремонту ходової:

Ціни на заміну сайлентблоків

Послуга Ціна, грн.
Сайлентблок підрамника 440
Сайлентблок балки (без зняття балки) 530
Сайлентблок плаваючий 310
Сайлентблок важеля (1 точка) 95

Чому варто вибрати наш автосервіс

Сучасне обладнання

Для робіт з обслуговування ходової частини авто ми застосовуємо найкраще обладнання європейської якості.


Швидке обслуговування

Завдяки професіоналізму майстрів, а також наявності необхідних запчастин на складі, всі роботи проводяться в максимально стислі терміни.


Комфортабельне кафе

Для зручності клієнтів на території автосервісу розташований затишний заклад, де можна замовити різні напої або смачні страви.


Часті запитання

Які приблизні терміни перевірки та заміни сайлентблоків?

Гумометалеві шарніри - досить довговічні деталі, і в теорії вони можуть справно прослужити до 100 тис. км пробігу. Однак, оскільки стан вітчизняних доріг часто залишає бажати кращого, знос цих деталей зазвичай відбувається набагато раніше. У реаліях України фахівці рекомендують проводити візуальний огляд сайлентблоків не менше, ніж раз у 50 тис. км пробігу.

Найбільшого навантаження зазнають сайлентблоки передніх важелів, тому їх зазвичай доводиться замінювати раніше, ніж інші. На термін служби шарнірів впливає не тільки якість дорожнього полотна і величина пробігу: зносу гуми сприяють також різкі перепади температур. А якщо ви користуєтеся автомобілем порівняно нечасто, то матеріал може потріскатися просто від часу.

За якими ознаками можна зрозуміти, що необхідно замінити сайлентблоки?

Перша й головна ознака несправності шарнірів підвіски - це погіршення керованості авто на дорозі: знижується чуйність керма, воно стає ніби «ватним», машина входить у повороти із запізненням. При більш серйозному зносі може спостерігатися виляння авто. У цьому випадку потрібно терміново звернутися в автосервіс, щоб уникнути більш серйозних поломок і аварій.

Непрямими ознаками несправності сайлентблоків можна також вважати порушення кутів розвалу-сходження (якщо ви знаєте, що раніше він був правильним) і прискорений знос покришок.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися