вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

Заміна гальмівної рідини

Гальмівна рідина служить провідником енергії від гальмівного циліндра в циліндри коліс і колодок, що забезпечує стабільну роботу транспортного засобу. При цьому в ході експлуатації ПММ може витікати або міняти свої хімічні властивості через попадання вологи та повітря. Тому заміна гальмівної рідини є зазвичай плановою процедурою, терміни якої заносяться в паспорт технічного обслуговування автомобіля.

Автосервіс Дзігора здійснює заміну гальмівної рідини на лівому березі Києва. Замовити цю послугу ви можете, заповнивши форму внизу сторінки або зателефонувавши за номером телефону нашої СТО.

Також наша СТО надає інші послуги з ремонту гальмівної системи:

Ціни на послуги

Послуга Ціна, грн.
Заміна гальмівної рідини від 300

Чому варто вибрати наш автосервіс

Досвідчені майстри

Наші фахівці зроблять попередній огляд вузла, підберуть необхідну гальмівну рідину та виконають всі роботи по заміні.


Доступні ціни

Дізнатися вартість заміни гальмівної рідини ви можете в нашому прайсі, розташованому вище. При цьому в процесі заміни можуть знадобитися додаткові послуги з обслуговування, тому остаточна вартість робіт буде визначена майстром по приїзду в автосервіс.


Оригінальні мастила

Ми підберемо гальмівну рідину відповідно до технічних характеристик вашого авто, або запропонуємо найкращий варіант альтернативи.


Часті запитання

Навіщо потрібна заміна гальмівної рідини

Є кілька причин, коли ПММ вимагає заміни:

  • Витікання. Ця причина може свідчити про більш серйозні несправності, тому попередньо потрібно буде зробити діагностику та необхідний ремонт гальмівної системи, а вже потім залити гальмівну рідину. Якщо ви помітили протікання, то негайно звертайтеся в автосервіс.
  • Змішування. Деякі автовласники вважають за необхідне доливати ПММ при зменшенні його кількості в циліндрі. Однак це можна робити нечасто, використовуючи при цьому тільки паливно-мастильний матеріал одного виробника. Адже при змішуванні різних формул можна отримати досить небажаний результат. Тому повна заміна гальмівної рідини більш доцільна.
  • Гігроскопічність. З повітрям у гальмівній рідині конденсується і вологість, що призводить до зміни складу ГР, що є основною причиною її систематичної заміни.

Коли необхідна заміна гальмівної рідини

Багато автовласників ставлять запитання: як часто потрібно міняти гальмівну рідину. У середньому термін визначається в 40 тис. км пробігу або раз на рік при меншій експлуатації. Це дозволить гарантувати експлуатаційну справність машини. При цьому слід також враховувати:

  • Вид гальмівної рідини. Силіконову, наприклад, рекомендують міняти раз у 5 років.
  • Ступінь зменшення рідини в циліндрі. Якщо з'явилися протікання, то заміну слід робити частіше.
  • Рекомендації виробника. Як правило, цю інформацію можна знайти в технічному паспорті автомобіля або на офіційному сайті виробника.

Порядок заміни гальмівної рідини

У нашому автосервісі проводиться заміна гальмівної рідини без прокачування, що дозволяє скоротити витрату часу на обслуговування авто. При цьому наші майстри проведуть діагностику вузла, щоб виключити можливі ушкодження, які призводять до витоку ПММ. У разі необхідності вам буде запропонована їх заміна або ремонт, що забезпечить надійність роботи транспортного засобу.

Приклади робіт

Наші сертифікати

Записатися