вул. Міста Шалетт 1А

СТО: 09:00-20:00; Автомийка: 08:00-22:00

СТО Mercedes-Benz у Києві

Автомобільний сервісний центр DZigora допоможе здійснити ремонт Мерседес у Києві на найвигідніших для вас умовах. Для цього в нашій компанії є все: від сучасного європейського обладнання до висококваліфікованих співробітників, здатних виконувати відновлювальні роботи будь-якої складності.

Повна діагностика авто Mercedes, ремонт двигуна й паливної системи, виправлення неполадок рульового управління й ходової частини, чистка кондиціонера й заміна фільтрів, зарядка акумулятора або заміна стартера - це лише мала частина того, що ви можете зробити для свого авто руками майстрів DZigora Complex.

Основні послуги

Послуга Ціна, грн.
Ремонт і реставрація двигуна в Києві уточнюйте
Ремонт, заміна та реконструкція ходової в Києві від 500
Ремонт і діагностика гальмівної системи в Києві від 400
Ремонт МКПП від 350
Ремонт АКПП від 850
Заміна мастила в двигуні в Києві від 195

Немає потрібної послуги в списку? Перегляньте будь ласка список всіх послуг СТО.Чому варто вибрати наш автосервіс

Забезпечуємо комплексний підхід

Ми зібрали команду досвідчених різнопрофільних фахівців, зусиллями яких будь-які несправності в різних вузлах авто діагностуються і виправляються максимально швидко.

Дбаємо про своїх клієнтів

В очікуванні свого авто ви можете відвідати затишне кафе, розташоване на території комплексу. Чашка ароматної кави та смачний обід порадують не менше, ніж результати роботи наших майстрів.

Гарантуємо якість

Відповідально підходимо до будь-якого робочого процесу, виконуючи всі необхідні процедури швидко та відповідно до стандартів. Використовуємо якісні запчастини та витратні матеріали.

Часті запитання

Як записатися на обслуговування?

Ми цінуємо ваш час, тому впровадили систему попереднього запису. Зв'язавшись із нашими менеджерами по одному з вказаних на сайті телефонів або за допомогою онлайн-форми, ви можете обрати будь-який зручний час для відвідування СТО з можливих варіантів.

Чи обов'язкова діагностика перед проведенням ремонту?

Залежно від проблеми, наші майстри проводять часткову або повну діагностику вашого авто. Це займає зовсім небагато часу, але дозволяє отримати максимально повні дані про технічний стан ТЗ і визначає необхідність тієї чи іншої операції, що помітно позначається на ефективності подальшого ремонту.

Які найпоширеніші неполадки автомобілів Mercedes?

Машини марки Mercedes-Benz вважаються одними з найнадійніших, але й у них є свої слабкі місця. Найчастіші несправності з якими до нас звертаються власники:

  • велика витрата мастила в двигуні, особливо у старих моделей (допомагає заміна прокладки клапанної кришки або маслозйомних ковпачків);
  • проблеми з амортизаторами, стабілізаторами й іншими елементами ходової (тут часто потрібно виконувати заміну стійок, всього стабілізатора в зборі або окремих сайлентблоків);
  • перегрів і, як наслідок, знос елементів коробки передач, а також поломка селектора (допомагає заміна окремих деталей або всього вузла).

Наші сертифікати

Записатися